Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Akce pod záštitou policejního prezidenta genmjr. Mgr. Jana Švejdara a hejtmana Jihočeského kraje MUDr. Martina Kuby

Mistrovství unitop ČR 2022 v zásahovych týmech IZS

Doprovodný program

Dle možností a počasí proběhne další zajímavý doprovodný program (ukázky vrtulníku Letecké služby Policie ČR, zásahové jednotky Policie ČR, oddělení služební kynologie, sebeobrany SKP České Budějovice - oddílu ALLKAMPFJITSU, vojenské techniky a zbraní 44. lehkého motorizovaného praporu Jindřichův Hradec).

Dětské závody a soutěže

Dne 11. 9. 2021, v době od 10:30 do 14:30 hodin, proběhnou doprovodné závody na stanovištích se startem za restaurací Pensionu Vyhlídka.

  • Šumaman Junior | pořádá Policie ČR, organizuje Michal Kubík

V rámci dětských závodů proběhne také soutěž dětí v kategorii do šesti let věku. Garantem dětských soutěží jsou Policie ČR, Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR a Český červený kříž oblastní spolek Český Krumlov, organizuje Michal Kořenář.

Doprovodný program

Dle možností a počasí proběhne další zajímavý doprovodný program (ukázky vrtulníku letecké služby Policie ČR, zásahové jednotky Policie ČR, oddělení služební kynologie, sebeobrany SKP České Budějovice - oddílu ALLKAMPF-JITSU, vojenské techniky a zbraní 44. lehkého motorizovaného praporu Jindřichův Hradec a 22. protiletadlového raketového pluku Strakonice).


Ke stažení - ročník 2021
Organizační výbor